krásný den, jsem Anděla

Miluji tanec a miluji pohyb. A to nejen pro to, že mě obojí provázelo již od malička. Moje maminka mě vedla k tanci, do kterého jsem se zamilovala už jako tříletá, a o kterém jsem brzy začala tušit, že je v něm něco víc. Stejně jako v pohybu.

Sama nejsem zdravá. Mám Turnerův syndrom a celiakii. Jako malá jsem měla kratší nohu, jako dítě školou povinné jsem si prošla úzkostmi a v tom období jsem měla několik hodně viditelných tiků.

Ale i tehdy byly chvíle, kdy jsem se cítila v pořádku. Svá. Zdravá. Byly chvíle, kdy jsem na všechno zapomněla. A to tehdy, když jsem tančila. A právě tanec a pohyb mě dostal tam, kde teď jsem. K uzdravení a osobnímu posunu.

A přesně proto, že vím, že to funguje, cítím jako své poslání ukázat to i ostatním. Třeba právě vám!

Co mám za sebou?

Tančila jsem už od mala. Od tří let. Nejprve jen tak, doma, a pak jsem navštěvovala i různé kurzy a kroužky, jako třeba:

  • Taneční oddělení v základní umělecké škole
  • Baletní studio MALEX při divadle F.X. Šaldy v Liberci
  • Baletní akademii Adély Pollertové
  • Akademii flamenca Flamenkaria
  • Letní kurzy contemporary dance

Dlouho jsem ale cítila, že tanec a pohyb mají v sobě něco víc, a tak jsem se dostala ke studiu tanečně-pohybové terapie

  • Obor tanečně-pohybové terapie, Akademie Alternativa (Olomouc)
  • Získala jsem titul DT. (diplomovaný terapeut)

Ale tím mé studium určitě nekončí. Je to pro mě jen začátek. Protože cesta terapeuta a kouče je cesta celoživotní. A to, to je na ní to krásné! A tak se stále vzdělávám v rámci kurzů, webinářů a samostudia.

Pohyb

90%

Tanečně-pohybová terapie

95%

Koučink

80%

Motivace a pozitivní myšlení

95%

Co mám za sebou?

Mé certifikáty

Aneb: A máš na to papír?

A co vám mohu nabídnout?

Co po tom všem poskytuji za služby?

Po studiu a všech zkušenostech nyní nabízím tanečně-pohybovou terapii jako prevenci vyhoření, stresu, jako cestu k projevení emocí a jako podpůrnou aktivitu při depresích, úzkostných poruchách a poruchách příjmu potravy.

 

Jednorázová konzultace

Jednorázová konzultace

Zkrátka jednorázovka jak se patří. Potřebuješ něco vyřešit rychle? Potřebuješ nakopnout a dostat do pohybu během 60min? A nebo chceš dostat cvičební video na míru? Tak pojď do toho!

Tanečně-pohybová terapie

Tanečně-pohybová terapie

Cílené cvičení, relaxace, práce s emocemi, či stresem. Podpůrná léčba pro depresi, úzkostné poruchy, poruchy příjmu potravy a tělesná postižení.

Chcete, abych rozpohybovala váš život?

Pak mi můžete rovnou napsat!