Rozpohybuji Tvůj život v rámci online pohybového koučinku pro ženy

Je to pro Tebe?

Cítíš, že jsi v životě tak nějak zaseklá? Máš pocit, že by ses měla více hýbat, ale pořád se do toho nemůžeš dokopat? Nevíš, jak začít? Pořád se točíš v kruhu povinností (práce, domácnost, rodina…a máš pocit, že na sebe nemáš čas? Už jsi zkoušela začít cvičit, ale nikdy jsi u toho neydržela?

Neboj! Ukáži Ti, že na cvičení si můžeš najít čas vždy a hlavně Ti odhalím, že Ty, jako žena, musíš k pohybu přistupovat úplně jinak!

Buď jak buď, se mnou do Tvého života vstoupí pohyb. Co to pro Tebe bude znamenat?

 • že zařadíš pohyb do svého běžného dne
 • naučíš se ho hledat při těch nejběžnějších činnostech, které provádíš
 • budeš vědět, jak používat pohyb jako součást psychohygieny a osobního rozvoje (třeba proti stresu).
 • naučíš se cvičit v rámci ženské cykličnosti

A to není vše!

Co Ti pohybový koučink pro ženy přinese?

Tělo je stvořené k pohybu a bez pohybu chátrá. Pohyb ho udržuje v kondici a dodává mu potřebnou dávku "potravy". Ano, je to tak. Pohyb je potrava pro tělo i pro duši, tak je nenech hladovět.
Díky pohybu se do Tvého mozku uvolňuje hormon endorfin. Ten je označován jako hormon štěstí a je zodpovědný za Tvou dobrou náladu, nadhled a pocit spokojenosti.
Zlepšování v pohybu a posouvání hranic ve cvičení a ve smýšlení o pohybu posouvá i hranice přímo v Tobě. Vyvíjíš se spolu s tím, jak se vyvíjí Tvůj pohyb. Je to jednoduchý! Makej na svém osobním rozvoji skrze pohyb.
Pohyb a duše jsou dvě propojené nádoby. Pohyb odráží stav Tvé duše, stejně tak jako pohybem můžeš psychický stav přímo ovlivnit. Můžeš díky němu třeba zredukovat stres, úzkost, nebo třeba můžeš podpořit Tvůj záměr.
Protože vše se odehrává v cyklech, a stejně tak i žena se neustále v průběhu měsíce mění, je třeba tohle reflektovat i v pohybu. Naučím Tě, jak na to.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Jak zařadíme pohyb do Tvého života?

Jaké druhy pohybu od pohybového koučinku čekat?

Zařadíme trochu jógy, trochu pilates, trochu tanečního protahování pro flexibilitu, ale i nějaké posilování aerobní cvičení. A dokonce nebude chybět ani tanec.

A protože pohyb je veliká součást psychohygieny, podíváme se i na to, jaká pohybově terapeutická cvičení, relaxační a dechová cvičení zařadit ještě vedle čistě cvičebních. A dokonce se pobavíme i o správném postoji těla.

Zkrátka, na co si vzpomeneš a co budeš zrovna potřebovat!

Jaké druhy pohybu od pohybového koučinku čekat?

Jak to bude vypadat?

 • 2 měsíční spolupráce (první běh leden – únor)
 • Pro 8 žen (každý běh)
 • On-line
 • Setkání online
  • individuální + skupinová
 • Cvičební videa na míru a další on-line materiály

V čem je tenhle koučink jiný?

Cvičení s ohledem na cykličnost!

přemýšlela jsi někdy nad tím, proč Ti některý pohyb třeba nesedí? Nebo proč u pohybu třeba nevydržíš, nebo proč jsi po něm někdy vyčerpaná a někdy ne?

Je to proto, že jako žena jsi v každé fázi cyklu jiná a máš velmi odlišné potřeby. A proto i hýbat se potřebuješ v každé fázi cyklu jinak. Proč?

 • každá fáze cyklu přináší jiný psychický stav
 • v každé fázi jsi jiná
 • a proto každá fáze cyklu chce jiný druh pohybu

Zapomeň na jeden druh pohybu. Aby byl pohyb udržitelný, je to třeba kombinovat. Zároveň je potřeba v každé fázi podpořit aktuální psychický stav.

Takže pozor!

Pohybový koučink pro ženy není jen o tom, jak  začít cvičit. Zároveň Tě naučím jak efektivně používat pohyb v rámci psychohygieny a osobního rozvoje, k práci se stresem, uvolněním, sebevědomím a sebepřijetím. A zároveň Tě naučím cvičit a hýbat se správně s ohledem na ženskou cykličnost.

A co všechno tedy dostaneš v rámci balíčku pohybového koučinku pro ženy?

Aneb co vše obsahují balíčky?

4x skupinové setkání přes ZOOM

Čtyři skupinová setkání na 120min, v rámci kterých probereme základní pohybová témata: 1. Udržitelný pohyb (plán) - 2. Dech a relaxace - 3. Ženská cykličnost a cvičení - 4. Pohyb jako redukce stresu

2x individuální setkání přes ZOOM

Dvě setkání, kdy se budu 60min věnovat jen Tobě a Tvým potřebám. Doladíme, co budeš chtít, vybereme ten nejvhodnější pohyb pro Tebe a to vše s ohledem na Tvá osobní témata

Videa na míru

Až objevíme Tvůj vysněný pohyb a probereme Tvé individuální potřeby, vrhnu se na natočení dvou pohybových / cvičebních videí přímo na míru tomu, co potřebuješ! Ta budeš mít pak kdykoliv k dispozici.

E-book

V rámci balíčku získáš zdarma i E-book ``Pět kroků do pohybu``, který Ti bude připomínat, jak se dostat do pohybu a jak u něj zůstat.

Pohybový plán na míru

Potřebuješ-li přesný plán a přesné návody, jsem tu pro Tebe, abych Ti vytvořila pohybový plán přímo na míru.
Pokud nebudeš chtít plán, alespoň si popovídáme o tom, kdy pohyb do svého dne zařadíš.

Články

Na mém blogu Listy pohybu také najdeš mnoho článků s praktickými informacemi o pohybu a o jeho léčebné síle. Vše si můžeš projít kdykoliv v pohodlí domova, nebo třeba při cestě autobusem.

Číst články

Volně dostupná videa

Jak budou vypadat videa, která dostaneš? Na to můžeš nakouknout na můj YouTube, kde se můžeš rovnou inspirovat a zjistit, jakým stylem videa natáčím a vedu.

Přejít na Youtube

Facebooková skupina

Mnoho dalších zajímavých témat a diskuzí a samozřejmě pohybových cvičení, nebo třeba živá vysílání apod. najdeš v mé skupině ``Rozpohybuj život``, kam se můžeš kdykoliv přidat a blíže si se mnou popovídat.

Přejít do skupiny

Ceník