Bez názvu

Jak to tak bývá, na přelomu nového roku člověk přemítá a u mě tomu nebylo jinak. Vzhledem k tomu, že mám handicap, už od mala slýchám “musíš cvičit, musíš cvičit “. V dětství jsem cvičila celkem hodně – cílem všech bylo postavit mě na nohy (jsem na 👩‍🦼), a později jsem při rehabilitaci stagnovala právě kvůli tomuto jedinému cíli, protože mě osobně nedává smysl (pokusy o postavení se mě vysilovaly). V prosinci jsem na sociálních sítích objevila Andělku.

Původně jsme si povídaly o podcastech. 🙂 Pak jsem se zúčastnila její vánoční výzvy, kterou Andělka vytvořila v prosinci minulého roku. Andělka mi ukázala že pohyb je zábava a když si k tomu pustím hudbu, tak vlastně tancuji. 💃 Domluvili jsme se spolu na individuálních hodinách a od ledna jsem posilovala ruce a trup a učila se, co mé tělo potřebuje.

Když jsem totiž pochopila, že cvičení a rehabilitace není nutné zlo, díky Andělce, ale jen cesta k cíli. Dnes díky tomu jsem začala chodit na tréninky lukostřelby – střílet z luku jsem chtěla už jako malá holka, ale také jsem začala chodit na hodiny tance pro vozíčkáře. Moc Andělce děkuji že mi pomohla najít cíl 💚

Eva W. – klientka pohybové terapie

K Andělce chodím již několik měsíců na tanečně-pohybovou terapii, a určitě v tom budu pokračovat. V porovnání s KBT mi tento pohybový přístup pomáhá najít cestu zpět ke svému tělu, které se významně změnilo v důsledku mých psychických problémů. Andělka mi také dává možnost najít vlastní způsoby relaxace a třídění myšlenek, protože tradiční mindfullness mi nevyhovuje. Naše setkání se mi přizpůsobují, ale zároveň mám možnost se obrátit na Andělčinu expertízu, když si sama nevím rady. Je skvělé se prostě zvednout a hýbat se, než sedět se svými myšlenkami a dokolečka o nich jen přemýšlet.

277689404_7734029296614670_4317054028374394640_n

Spolupráce s Andělou byla fantastická!

Vyhledala jsem ji proto, že jsem chtěla přidat víc cvičení a pohybu do svého života, i když mám malé děti. Pomohla mi víc si uvědomit, kolik už toho pro své tělo dělám a ocenit se za to. Sestavila mi kompletně několik cvičících sestav na míru, natočila videa přímo pro mě a další videa mám k dispozici z její knihovny.

Na každé setkání byla skvěle připravená a vše vytvářela přímo pro mě, naučila mě lepší držení těla. V její péči jsem se cítila jako královna.

Cvičení je minimalistické, takže ho zvládám zařadit a přidal se ke mně i zbytek rodiny, takže si to moc užíváme.

Skvělým bonusem je i to, že Anděla učí i to, jak pracovat se stresem a emocemi, to vše pozvedá ještě na další úroveň.

Spolupráci bych doporučila všem, kteří chtějí zařadit více pohybu do života, zlepšit si fyzické i psychické zdraví a zamilovat se ještě víc do sebe. Děkuju moc!

 

Členka skupiny “Bohyně duší”

Andělo, vy jste anděl pohybu.

Členka skupiny “Zdraví v pohybu”
Já velice těžko pojmenovávám v sobě ty uzavřené emoce. “Notýsek hněvu” to je pro mne výzva. No ja si Tě budu muset pak pustit ještě (min.) jednou a udělat si snad poznámky. Díky, že tu jsi